Navýšení výkonu motoru

Nabízíme profesionální úpravy a navýšení výkonu motoru s tím, že před jakýmkoliv zásahem vždy měříme aktuální hodnoty výkonu na válcové brzdě SuperFlow AutoDyn AWD30. Na základě vyhodnocení hodnot z grafů provádíme přesné a unikátní naladění "na míru" pouze pro váš vůz.

Samotná úprava a navýšení výkonu motoru se provádí dle zadaného požadavku klienta. U Stage 1 provádíme úpravou dat a parametrů řídící jednotky ECM prostřednictvím rozhranní: EcuTek, Cobb, Sywecs, MoTeC.

U Stage 2, 3 a Individual je nutné před samotným naladěním instalovat nezbytně nutné HighPerformance komponenty zaručující dosažení požadovaného výkonu.

Za svou prací si vždy stojíme včetně veškerých záruk na provedené práce. Rozdělení kategorií úprav dle výkonu motoru:

  • Stage One 600Hp+/790Nm
  • Stage Two 640Hp+/840Nm
  • Stage Three 700Hp+/880Nm
  • Stage Individual 1000Hp+/1300Nm

EcuTek na prvním místě

Jelikož jsme výhradním zástupcem (tunerem) EcuTek vozů Nissan GT-R pro CZ/SVK preferujeme naladění a navýšení výkonu motoru právě přes software zmiňované anglické společnosti.

Systém je naprosto jednoduchý a unikátní umožňující úpravu parametrů přímo v řídící jednotce motoru. Proto není nutné provádět žádné jiné zásahy do elektroinstalace ani jiných systému na vozidle.

Při zakoupení BT modulu aplikace ECUconnect umožňuje okamžité online spojení s vozidlem prostřednictvím Smart telefonu. Získá se tím maximální přehled nad vozidlem, možnost nastavení a úprav mnoha parametrů, onboard diagnostika s možností logování a mnoho dalších doplňkových funkcí.